فروشگاه آنلاین یانوس
    سبد خرید شما خلی است

سیاست حریم خصوصی

ضوابط و قوانین یانوس

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های yanus.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های yanus.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

تمام ابزارهای که در yanus.ir با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. yanus.ir هیچ گونه مسئولیتی را در قبال متن پیام های کاربران نمی پذیرد.

ارتباط yanus.ir با کاربران فقط از طریق yanus.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند آدرس، تلفن و …) صورت می پذیرد. yanus.ir به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت می کنید و یا به info@yanus.ir ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که yanus.ir به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

yanus.ir به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال فرم در بخش “تماس با ما” به اطلاع ما برسانید. ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش های خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما” برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات yanus.ir یا نماینده رسمی آن شرکت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در yanus.ir ثبت کرده است.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که yanus.ir خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

شرایط بازگرداندن کالا

·      اگر کالای خریداری شده، ایراد فنی داشته باشد.

·      اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

·      اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات و توضیحات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش yanus.ir اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت yanus.ir تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که کالایی را خریداری نموده اید و سپس منصرف شده اید کالا قابل مرجوع و یا با کالای دیگر قابل تعویض نمی باشد. کالا ارسالی اگر دارای مشکل فنی و یا ایراد باشد با توجه به نوع گارانتی کالا اگر شرکت گارانتی کننده وستا تکنولوژی نباشد باید مستقیما با آن شرکت در ارتباط باشید . و کالاهایی که فاقد گارانتی می باشند دارای ۴۸ ساعت مهلت تست می باشند.

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

 

قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در yanus.ir مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. هزینه ارسال در سراسر شهر تهران برای خرید های بیشتر از مبلغ چهار میلیون تومان رایگان می باشد.

مکان تحویل کالا توسط کاربر در سایت در زمان ثبت سفارش درج شده و yanus.ir به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.