فروشگاه آنلاین یانوس
    سبد خرید شما خلی است

انتخاب دسته مورد نظر

برند دزدگیر اماکن و منزل

محصولات دزدگیر اماکن ، دزدگیر منزل

شما در مجموعه یانوس می توانید انواع برند های دزدگیر اماکن را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید و اگر نیاز به آشنایی در زمینه مدل ها و کارایی دارید می توانید. این مقاله را مطالعه کنید یا با ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید

فروش دزدگیر اماکن ، دزدگیر بیسیم ، دزدگیر منزل و دزدگیر خانه در فروشگاه یانوس

سیستم های امنیتی و حفاظتی دزدگیر مغازه و دزدگیر منزل ارزان نقش پر رنگی در برقراری امینت و آرامش بر عهده دارند. داشتن یک سیستم هوشمند و با کیفیت که محافظت کاملی از خانه، محل کار و سایر اماکن داشته باشد می تواند به برقراری آرامش کمک زیادی نماید. در این میان علاوه بر کیفیت مطلوب، قیمت دزدگیر اماکن مناسب و ارزان از دیگر عوامل مورد توجه مشتریان است. بنابراین فروش دزدگیر اماکن ، قیمت دزدگیر منزل و دزدگیر خانه با کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب و عملکرد و کارآيی مناسب نیاز به تخصص دارد.

دزدگیر منزل

مشتریان با انواع سیستم های امنیتی، حفاظتی و هوشمند با برندها و کارکردهای متفاوت روبرو بوده لذا تشخیص و انتخاب یک سیستم مناسب پیچیده و دشوار است. از طرفی با توجه به ماهیت این نوع لوازم که حفاظت از اماکن و ساکنین آن است، لذا داشتن کیفیت برتر و عملکرد حرفه ای یکی از ضروریات انواع دزدگیر و سیستم های امنیتی است. در ادامه به معرفی یکی از برترین و تخصص ترین مراکز عرضه انواع بهترین دزدگیر منزل ارزان، دزدگیر خانه و سیستم های خانه هوشمند می پردازیم. این سیستم ها را می توان به عنوان دزدگیر ارزان منزل نیز مورد استفاده قرار داد.
دزدگیر منزل ارزان

انواع محصولات دزدگیر اماکن و دزدگیر مغازه

با توجه به اهمیت برخورداری اماکن از سیستم های حفاظتی هوشمند، انواع محصولات دزدگیر اماکن ارزان در بازار عرضه می شود. دزدگیر اماکن بیسیم، دزدگیر اماکن سیمکارتی و دزدگیر اماکن سیمی برخی از مدل های موجود بشمار می روند. دزدگیر خانه بیسیم نوعی از سیستم های هوشمند حفاظتی است که قابلیت اتصال به خط تلفن، قابلیت ضبط صدا جهت پیغام گذاشتن و دارای ریموت کنترل است. دزدگیر منزل ارزان را می توان در هر نقطه ای از منزل خود نصب نمود. از دیگر قابلیت های بهترین دزدگیر منزل این است که می توان تا ۹۰ عدد مگنت و چشم بیسیم بر روی آن نصب نمود. بدین ترتیب امکان پوشش کلیه نقاط منزل به سیستم حفاظتی هوشمند وجود دارد.

انواع محصولات دزدگیر خانه

با نصب انواع دزدگیر خانه قیمت و با کیفیت مطلوب به راحتی منزل را ترک نموده و نگرانی بابت امنیت آن نخواهید داشت. از طرفی ساکنین منزل با احساس آرامش خیال می توانند در آن سکونت کنند. نوع دیگر بهترین دزدگیر منزل ارزان منزل از نوع سیمکارتی آن است. می توان دزدگیر را به سهولت به سیمکارت متصل نموده و از طریق پیامک از اعلان های آن با خبر شد. این نوع دزدگیرها دارای باتری پر قدرت لیتیونی هستند که تا مدتها بدون هیچ گونه مشکلی کار می کنند. که قیمت دزدگیر منزل و دزدگیر خانه در این خانواده بسیار اقتصادی می باشد.

انواع محصولات دزدگیر مغازه

قابلیت اتصال به اپلیکیشن، پشتیبانی سنسورهای مختلف تا سقف ۴۰ عدد، امکان نصب تجهیزات هشدار قطع برق و افزایش دما و دود و آژیرهای پر قدرت از دیگر امکانات دزدگیر اماکن ارزان و دزدگیر مغازه است. علاوه بر این کیت های کامل دزدگیر هوشمند به عنوان یک سیستم کامل محافظت همه جانبه از تمام قسمت های منزل بعمل می آورد. درها و پنجره ها، روشن و خاموش کردن لامپ و سنسورهای مختلف هر گونه حرکتی را در تمام نقاط خانه به شما اعلام می کند. این دزدگیرها را می توان به اینترنت نیز متصل نمود و برای کارهای مختلف از آن بهره برد. دزدگیر خانه قیمت با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن انواع مدلها و امکانات متنوع یک محصول مقرون به صرفه، ارزان و ضروری برای هر منزل و مکان شناخته می شود. دزدگیر منزل هوشمند

خرید دزدگیر اماکن ارزان و دزدگیر خانه در یانوس

یانوس با نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه خدمات شبکه، هوشمند سازی ساختمان و سیستم های امنیتی در واقع اولین فروشگاه اینترنتی در ایران محسوب می شود. یانوس با هدف ایجاد اطمینان خاطر در مشتریان در تهیه سیستم های حفاظتی و امنیتی، انواع دزدگیر اماکن ارزان، دزدگیر مغازه ، دزدگیر خانه ، دزدگیر بیسیم ارزان و بهترین دزدگیر منزل ارزان را عرضه می نماید. ویژگی مهم یانوس این است که تنها یک مرکز فروش دزدگیر اماکن و عرضه سیستم های حفاظتی نمی باشد بلکه کلیه دستگاه ها و سیستم های موجود با دقت زیاد از برندهای مطرح ایرانی و خارجی انتخاب شده و قبل از عرضه به مشتریان مورد آزمایش و تست قرار می گیرند.

بهترین قیمت دزدگیر منزل و دزدگیر مغازه در یانوس

عملکرد دستگاه ها توسط تیم متخصص یانوس بررسی شده و در صورت کسب نتایج قابل قبول در لیست محصولات قرار می گیرند. بدین ترتیب انواع قیمت دزدگیر منزل و دزدگیر مغازه مناسب و با کیفیت فوق العاده را از فروشگاه اینترنتی یانوس خریداری خواهید کرد. یانوس علاوه بر قیمت دزدگیر اماکن مناسب ، انواع دزدگیر اماکن ارزان، محصولات دیگری مانند دوربین مدار بسته، تجهیزات و لوازم جانبی دزدگیر و پکیج دزدگیر بیسیم را در معرض فروش دارد. با خرید از یانوس آرامش و آسودگی خیال را در منزل و محل کار خود تجربه کنید. دزدگیر منزل بیسیم سیم کارتی

یانوس عرضه کننده انواع تجهیزات سیستم های امنیتی

یانوس محصولات مختلفی در زمینه سیستم های حفاظتی، امنیتی و هوشمند ارائه می کند. پک دوربین مدار بسته، دستگاه ضبط دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته دام سقفی ، فروش دزدگیر اماکن ، دزدگیر مغازه و انواع لوازم جانبی و دوربین های مدار بسته بیسیم در یانوس با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان عرضه می شود. از دیگر محصولات یانوس دزدگیر اماکن ارزان برای منازل و خانه های مسکونی و دزدگیر مغازه است. دزدگیر سایلکس در سه مدل مختلف عرضه می شود. مدل دیگر دزدگیر اماکن ارزان عرضه شده در یانوس دزدگیر فورنت است.
دزدگیر خانه سیم کارتی

سیستم های حفاظتی و امنیتی منازل

دزدگیر اماکن سیمی، دزدگیر اماکن سیمکارتی و دزدگیر اماکن سیمکارتی و تلفنی از جمله مدلهای فورنت بشمار می روند. فروشگاه اینترنتی یانوس مدلهای دزدگیر دیگری مانند دزدگیر بیسیم ارزان زیترکس، دزدگیر خانه ارزان مکس پاور سیمکارتی و بهترین دزدگیر منزل براد لینک را در معرض فروش دارد. سیستم های هوشمند سازی خانه از بهترین برندها و با کیفیت عالی از دیگر مواردی است. که می توانید منزل و خانه خود را در معرض حفاظت کامل و همه جانبه قرار دهید.

دزدگیر اماکن مغازه

یانوس با عرضه مجموعه ای از بهترین انواع دزدگیر اماکن ارزان و سیستم های حفاظتی و امنیتی، آرامش خاطر مشتریان را در اولویت کار خود قرار می دهد. با تهیه هر یک از محصولات یانوس از خدمات گارانتی، خدمات پس از فروش و مشاوره تخصصی تیم کارشناسان یانوس بهره مند خواهید شد. قیمتهای مناسب انواع دزدگیر اماکن ارزان در یانوس این امکان را به شما می دهد. که با صرف هزینه ای اندک منزل ، خانه و مغازه خود را حفاظت نمائید. هوشمند سازی خانه و لذت بردن از امکانات یک خانه مدرن و هوشمند را با محصولات یانوس تجربه نمائید.

چرا ما در یانوس بیشنهاد خرید سیستم های امنیتی ارزان را می دهدیم ؟

همانطور که در قبل هم گفته ایم داشتن یک بهترین دزدگیر منزل ارزان قیمت ، دزدگیر مغازه و یک سیستم امنیتی برای محل کار بسیار ضروری و مهم است . اما می توانیم با چشم پوشی از برخی فاکتور ها که خیلی ضروری نیستن یک خرید عالی ، محصولی با کیفیت و به صرفه داشته باشیم . مدل های دیگر این محصول تفاوت هایی در کیفت ساخت ظاهری محصولات دارند . و در برخی دیگر مناسب مکان های بزرگ می باشند .

تفاوت در تعداد لوازم سیستم های حفاظتی

تعداد متعلقات قابل اتصال به آنها مانند چشمی دزدگیر و مگنت درب و چنجره و آژیر تفاوت هایی دارند. که شاید برای شما خیلی هم مهم نباشد . اما باید به نکته ای که توجه داشته باشید . وجود دزدگیر در خانه و آپارتمان است . احتمال وقوع سرقت را بسیار کاهش می دهد . و باعث می شود شما در آرامش استراحت کنید . بهترین دزدگیر منزل ارزان قیمت و دزدگیر مغازه در یانوس چند مدل برای انتخاب راحتر مشتریان در نظر گرفته شده است .
دزدگیر برای مغازه
که هر کدام دارای قابلیت های خود می باشد . ما تمامی تجهیزات را بررسی می کنیم. و با توجه به کارایی ارزش محصول و از همه مهم تر کیفیت فنی و تولید قطعات پیشنهادها و محصولات را ارائه می دهیم . یانوس در درجه اول دوست و راهنمای شما می باشد. و سپس یک فروشگاه کالا های سیستم های حفاظتی و امنیتی است .

کدام دزدگیر اماکن برای منزل بهتر است ؟

همانطور که در قبل هم با هم صحبت کردیم و میدانید انواع دزدگیر اماکن را می توانید . در منزل نیز نصب کنید و خب در خانه محدودیت هایی وجود دارد . از جمله : امکان سیم کشی در هر جای منزل نیست ، دستگاه بزرگ ظاهر منزل را زشت می کند . و محدودیت هایی دارد . در منزل به سنسور های مثل سنسور حرکتی ، مگنت درب و چنجره ، سنسور دود ، سنسور نشت گاز و … نیاز است . قیمت دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل

یا کدام دزدگیر برای آپارتمان بهتر است ؟

و بهترین دزدگیر منزل ارزان مورد انتخاب باید توانایی پشتیانی از انوع این سنسور ها را داشته باشد . و بهترین راه برای نصب سنسور دزدگیر اماکن برای منزل که در هرجایی به راحتی بشود از آن استفاده کرد. سنسور های بیسیم می باشد . و نگرانی نیست برای برای باتری داخلی سنسور ها زیرا باتری آنها یک سال عمر دارد. و زمانی که باتری رو به اتمام باشد . دستگاه از طریق پیامک به شما اطلاع می دهد که باتری را تعویض کنید . معملا این هشدار حدود دو هفته قبل از تمام شدن باتری ارسال می شود .

برخی مواردی که در آن دقت نمی شود :

شاید دیگر تامیین کنندگان فقط جهت فروش دزدگیر اماکن ، دزدگیر مغازه و دزدگیر خانه برو روی یک برند خاص تمرکز دارند. اما ما در یانوس به فروش انواع محصولات و بررسی فنی تمامی آنها می پردازیم . قیمت قطعات مصرفی : یعنی مواردی که پس از مدتی باید تعویض شوند . مثلا باتری ، ریموت ، چشمی و… خب یک دزدگیر اماکن خوب قطعا یا باید شرکتی قوی خدمات پس از فروش آن را ارائه دهد. یا از قطعاتی استفاده شده باشد که به راحتی برای همگان در دسترس باشد . این موارد را باید حتما بهش توجه فراوانی شود . دزدگیر آپارتمانی

ارزانترین دزدگیر منزل باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اولین موضوع مهم قیمت دزدگیر اماکن می باشد. و برای بهبود بخشیدن به امنیت منازل و همچنین جهت کنترل و حفاظت منازل مسکونی از دزدگیر منازل می توان استفاده نمود. تا بتوان آرامش و آسوده خاطری را برای خود و عزیزانتان به ارمغان بیاورید, ارزانترین دزدگیر منزل باید دارای ویژگی هایی خاصی جهت ایجاد امنیت برای منزل شما باشد. از جمله ی این ویژگی ها می توان به دارا بودن به حسگر های قوی جهت حس نمودن کوچکترین حرکتی می باشد. همچنین دارا بودن به سنسور چشمی که موجب به عملکرد بالای آن می گردد. و بلندگوی مجزای آن است که باعث می شود دارای عملکرد قوی و بالایی باشد.

دزدگیر خانه ارزان چه ویژگی دارد ؟

برای اینکه امنیت منازل خود را بالا ببرید راه های گوناگون و متعددی وجود دارد. ولی شما می توانید به عنوان یکی از مطمئن ترین روش ها برای ایجاد امنیت برای منازل خود, سیستم امنیت را انتخاب کنید. و ارزانترین دزدگیر منزل را برای خود خریداری نمایید. این نوع سیستم های امنیتی در انواع مختلف و مدل ها و تکنولوژی های گوناگونی در بازار موجود می باشد. ولی سایت یانوس به عنوان یکی از معتبرترین سایتهای فروش انواع دوربین های مداربسته و فروش ارزان ترین دزدگیر منزل در خدمت هموطنان عزیز می باشد. دزدگیر فروشگاهی

بررسی و نقد کلی در مورد ارزانترین دزدگیر منزل

دزدگیرهای منازل به گونه ای طراحی و اجرا شده اند. که به عنوان دزدگیر منازل ارزان قیمت به صورت یک عدد دستگاه اصلی که دارند. و برای کنترل آن شامل دو عدد ریموت و یک عدد بلندگو و اسپیکر و یک عدد چشمی می باشد. به دلیل طراحی ویژه و فوق العاده ی آن دارای حجم کمی می باشد. تا فضای زیادی را اشغال نکند. مدار اصلی دزدگیر برای این که از ایمنی بالایی برخوردار باشد. داخل یک عدد جعبع پلاستیکی قرار گرفته است که آسیب و صدمه ای به آن وارد نشود. مدار اصلی دزدگیرهای خانگی به یک بلندگوی که دارای توان قدرتی بالایی می باشد مجهز گردیده. تا در هنگام وقوع خطر با صدای بلند این آلارم به صدا در بیاید.

چرا دزدگیر برای خانه بخریم ؟

علاوه بر آن دارای سنسور چشمی فوق العاده قوی برای تشخیص حرکت می باشد. که براساس موج های مادون قرمز شروع به فعالیت می نماید. ارزانترین دزدگیر منزل به گونه ای طراحی و اجرا شده است. که دارای سیستم امنیتی بالایی می باشد. تا در امنیت و حفاظت لازم را در برابر ورود سارقین در منازل شخصی و همچنین در اداره جات و محیط های کاری ایجاد نماید. ارزانترین دزدگیر منزل دارای یک برد اصلی و مرکزی و دو عدد ریموت و یک عدد اسپیکر یا همان بلندگو می باشد. که در داخل محفظه ای قرار گرفته است. دزدگیر سیم کارتی

طراحی سیستم امنیتی و دزدگیر منازل به چه صورت می باشد؟

در ارزانترین دزدگیر منزل برد مرکزی به عنوان بزرگترین قطعه بر روی سیستم امنیتی می باشد. در در داخل یک جعبه ی پلاستیکی به رنگ سفید قرار گرفته است. ابعاد این برد مرکزی به اندازه ی یک کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ می باشد. و می تواند به عنوان یک گزینه ی مناسب برای کسانی که فضای کم و محدودی دارند باشد. علاوه بر برد اصلی و مرکزی شامل یک عدد بلندگو می باشد. که می توانید برای محافظت از آن , اسپیکر و با بلندگو را نیز داخل یک جعبه قرار دهید. این سیستم دارای یک چشمی می باشد. که در یک سمت قرار می گیرد و شامل یک آلارم می باشد. که در صورت بروز حادثه و خطر تولید صدا کند.

برای طراحی و انتخاب دزدگیر خانه باید چه کنیم

برای تهیه این نوع سیستم امنیتی که جزء ارزانترین دزدگیر منزل به شمار می آید. سایت یانوس در خدمت همه ی هموطنان عزیز می باشد .که در کمترین زمان امکان نصب بهترین دزدگیر منزل ارزان را به انتخاب خودتان برای شما میسر می سازد. و سفارشات شما در بهترین و امن ترین بسته بندی ها ارسال نموده و ضمانت فیزیکی کالا را برای شما فراهم می کند. به دلیل پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت مشتریان خود برای عرضه ارزانترین دزدگیر منزل می باشد. دزدگیر برای خانه

امکانات ارزانترین دزدگیر منزل در چیست؟

زمان آزاد بشر به دلیل جامعه ی پرکار امروزی که در آن زندگی می کنیم متاسفانه به حداقل رسیده است. و مطمئنا هیچ کس تمایلی به صرف وقت اضافی برای پیدا کردن ارزانترین دزدگیر منزل ندارد. و گرایش آن ها به سمت خدماتی می باشد. که در آن بدون اتلاف وقت و حذف زمان اضافی می باشد. که امروزه به شکر خدا و همت محققان و به دلیل پیشرفت در زمینه علم و تکنولوژی که موجب سهولت در انجام امور شده است. می توان با مراجعه به سایت یانوس برای یافتن ارزانترین دزدگیر منزل و همچنین بهترین دزدگیر منزل ارزان در انواع گوناگون و مدل های مختلف اقدام به خرید دزدگیر منزل ارزان قیمت نمود.

امکانات ارزانترین دزدگیر خانه در چیست؟

از جمله امکاناتی که ارزانترین دزدگیر منزل می تواند داشته باشد. این است که مدار اصلی در داخل یک جعبه ی از پیش تعبیه شده می باشد. که مدار شما را در مقابل گرد و خاک و همچنین شرایط جوی محافظت نماید. یکی دیگر از ویژگی های ارزانترین دزدگیر منزل در اتصال چشمی آن در محل مناسب می باشد. که موجب ایجاد امنیت و برای جلوگیری از هشدار های کاذب که از طریق تماس حسگر ایجاد می شود می گردد.
  خرید دزدگیر برای اماکن

آیا این دزدگیر آپارتمان هم می باشد ؟

همچنین محل قرار گیری دزدگیر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. سیستم امنیتی برای اینکه ارزانترین دزدگیر منزل به نحو احسنت شروع به فعالیت نماید. محل قرار گیری آن خیلی مهم می باشد. که باید دور از تابش مستقیم نور خورشید بوده و در مقابل پنجره نباشد. یکی دیگر از عوامل مهم در کارآیی ارزانترین دزدگیر منزل استفاده از بلندگوی آن می باشد. که با استفاده از آن می توان صدای آلارم ایجاد شده به هنگام خطر را رساتر بتوان شنید. برای همین علت و مسائل امنیتی دارای یک اسپیکر چند واتی می باشد.
ارزانترین دزدگیر خانه به چه معنا می باشد ؟
بدین معنی است که قیمت دزدگیر منزل مناسب باشد. و در عین حال کارایی آن کامل باشد و تمامی نیاز های ما را برطرف سازد. سنسور حرکت آن یا همان چشمی دزدگیر اماکن نیز موجب می شود. که در صورت بروز کوچکترین حرکت, آن را تشخیص داده و مانع از جلوگیری ورود سارقین به منزل شود. برای همین علت برای بالا بردن سطح امنیت در خانه ها می توانید با مراجعه به سایت یانوس و مشاوره رایگان با همکاران ارزانترین دزدگیر منزل و بهترین دزدگیر منزل ارزان را باتوجه به سلیقه ی خود تهیه نمایید.دزدگیر ویلا

کاربرد دزدگیر اماکن و دزدگیر خانه

بهترین دزدگیر منزل ارزان و دزدگیر خانه برای مکانهای مختلفی مانند مغازه، فروشگاه ها، منزل و… استفاده می شود. این دزدگیر یک وسیله الکتریکی می باشد. که برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس و غیر مجاز به داخل یک ساختمان به کار گرفته می شود. کاربرد اصلی این سیستم امنیتی محافظت از جان و مال افراد یک ساختمان در مقابل سارقان و دزدان می باشد. برخی از سیستم های دزدگیر علاوه بر حفاظت از مکان مورد نظر، دارای سیستم هشدار دهنده آتش سوزی نیز هستند. دزدگیر اماکن به دوربین های مدار بسته خاصی نیز وصل می شوند. و با این امکان فعالیت های خلافکاران ثبت می شوند.

ابن دزدگیر های اماکن در چه مکان هایی استفاده می شوند

این دزدگیرها در ساختمان های مختلف تجاری، صنعتی، مسکونی، نظامی و… قابل استفاده هستند. برای مثال در زندان ها برای کنترل در عملکرد زندانیان از این سیستم استفاده می شود. نصب دزدگیر منزل باعث می شود که سارقان و خلافکاران کمتر به سمت خانه های مجهز به این سیستم متمایل شوند. زیرا سارقان می فهمند که وجود سیستم امنیتی در یک ساختمان باعث شکست فعالیت و شناسایی چهره آنها می شود. نصب سیستم امنیتی باعث می شود تا بتوان از راه دور ساختمان مورد نظر را تحت کنترل داشت. با استفاده از شبکه اینترنت می توان در هر نقطه ای سیستم امنیتی را فعال کرد و تصاویر دوربین مدار بسته را مشاهده کرد.

تجهیزات دزدگیر اماکن

دزدگیرها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند. این اجزا عبارت هستند از؛ حسگر یا سنسور یکی از قطعات مهم یک دزدگیر می باشد. که اقدامات غیر مجاز مانند ورود سارقان به یک مکان را تشخیص می دهند. این سنسورها انواع مختلفی دارند و روش عملکرد آن متفاوت است. که بر روی قیمت دزدگیر اماکن و دزدگیر خانه موثر است. یکی دیگر از این قطعات سیستم های هشداردهنده هستند که وضعیت خطر را اعلام می کنند. هشدارهای این سیستم می تواند به صورت آژیر یا چراغ های چشمک زن باشند.

بهترین دزدگیر منزل ارزان

خرید دزدگیر اماکن علاوه بر این هشدار دهنده ها به جهت اعلام وضعیت آتش سوزی یا دود نیز به کار گرفته می شوند. برخی از دستگاه های دزدگیر دارای حافظه بوده. بر روی حافظه خود تعدادی شماره ذخیره شده که در صورت بروز خطر علاوه بر آژیر با شماره های ذخیره شده. تماس گرفته و آنها را از وجود خطر مطلع می کند. این ویژگی در خرید دزدگیر منزل ، دزدگیر مغازه و سایر اماکن دیگر باید مدنظر قرار گیرد. مهمترین قطعه در دزدگیر، پنل است که برای کنترل ساختمان و کنترل زنگ هشدار به کار برده می شود. این بخش می تواند سیگنال های ورودی را بخواند و خاموش یا روشن بودن. دستگاه و یا ورود افراد غیر مجاز را تشخیص بدهد. نوع پیشرفته این قطعه دارای یک یا چند بورد کامپیوتری است.

یک دستگاه دیگر که در دزدگیر به کار برده می شود، صفحه کلید است. صفحه کلید ارتباط میان انسان و دزدگیر را برقرار می کند. صفحه کلید وسیله ای کوچک بوده و دارای صفحه نمایشگر و چراغ نشانگر است. اتصالات داخلی که در دزدگیر وجود دارد می تواند. به شکل بی سیم و از طریق اتصال به شبکه اینترنت و یا به صورت سیم کشی باشد. همچنین لوازم جانبی دیگری که به دزدگیر مغازه وصل می شود مانند دوربین مدار بسته، نورافکن، ریموت دزدگیر و… از دیگر قطعات آن به شمار می آید.