فروشگاه آنلاین یانوس
    سبد خرید شما خلی است
خانه / دوربین مداربسته / اهمیت نصب دوربین مدار بسته

اهمیت نصب دوربین مدار بسته


morteza_admin
2019/02/20
دوربین مداربسته
1 دیدگاه

اهمیت نصب دوربین مدار بسته

اهمیت نصب دوربین مدار بسته اگر به زبان ساده تر بخواهیم بگوییم چرا دوربین مداربسته نصب کنیم چرا مبلغی در این شرایط هزینه کنیم ؟
در ادامه به چند دلیل بسیار مهم برای نصب دوربین مدار بسته می پردازیم:

 باعث جلوگیری و تشخیص جرم می شود :

یکی از دلایل اصلی اهمیت نصب دوربین  مدار بسته امکان تشخیص و جلوگیری از وقوع جرایم توسط این سیستم ها می باشد. بسیاری از سارقین اهدافشان را از میان فروشگاه ها و اماکنی انتخاب می کنند. که مجهز به سیستم دوربین  نمی باشند. هم چنین چنانچه فرد غیرمجازی وارد محیط شود. تصاویر او ضبط و ذخیره می گردد. این موضوع برای شناسایی مجرمین یک ابزار کلیدی است.اهمیت نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته باعث افزایش صداقت کارمندان و مشتریان می شود:

چنانچه دوربین در داخل محل فروشگاه و اتاق های دفاتر نصب گردد. باعث پیشگیری از تعداد زیادی فعالیت غیرمجاز در این اماکن می گردد. اگر کارمندان بدانند. که همواره در حال دیده شدن هستند.قطعا از انجام اعمال غیرمجاز پرهیز می کنند. کوچکترین تاثیر آن جلوگیری از استفاده غیرمجاز از تجهیزات و یا به سرقت رفتن تجهیزات و امکانات گارکاه، فروشگاه و انبارها و در کل مجموعه شما توسط کارمندان و مشتریان شما می شود.اهمیت نصب دوربین مدار بسته

هزینه های اندک پس از نصب :

یکی از مزایای استفاده از دوربین مداربسته یک بار هزینه کردن آن است. چنانچه یک سیستم دوربین مدار بسته خوب و باکیفیت را خریداری نموده و نصب و راه اندازی استاندارد نمایید. دیگر نیازی به هزینه اضافی ندارید. این سیستم ها می توانند. بدون نیاز به تنظیمات خاصی به مدت چند سال بسیاری از دغدغه های امنیتی شما را از بین ببرند. به شرط آنکه از شرکتی مطمئن و محصولاتی دارای کیفیت بالا گارانتی مناسب و خدمات پس از فروش قابل اعتماد خریداری نمایید. کیفیت را هیچ زمان فدای ارزان خرید کردن و صرفه جویی نکنید.

ما در یانوس برای راهنمایی و مشاوره شما در این عرصه و انتخاب بهترین دوربین مداربسته و کاهش هزینه شما راهنماهایی برای بهترین خرید فراهم آورده ایم .


نوشته های مرتبط

نظرات کاربران


یک پاسخ به “اهمیت نصب دوربین مدار بسته”

  1. boroun گفت:

    ممنون از راهنمایی که برای خرید دوربین مداربسته برای ما در نظر گرفتید بسیار کاربردی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =