سبد خرید شما خلی است
خانه / مقالات / عملکرد سیستم دزدگیر ضد هک چگونه است ؟

عملکرد سیستم دزدگیر ضد هک چگونه است ؟


admin
2020/10/06
مقالات
0 دیدگاه

دزدگیر ضد هک

سیستم دزدگیر اماکن ضد هک به صورت آنلاین و از راه دور از یک محیط محافظت میکند در نتیجه از ورود افراد غربیه در زمان نبود شما جلوگیری میشود. سیستم دزدگیر برای اماکن بزرگ راه کار بسیار مناسبی است در این نوع سیستم امنیت و راه اندازی به صورت بی سیم و از راه دور انجام میشود بطوری که بتوان آنها را کنترل کرد. عملکرد آنها پس از ورود فرد به صورت تماس با شماره شخصی یا صدای آژیر به شما خبر داده میشود و بطور خودکار توسط برنامه ریزی های سیستم به پلیس گزارش داده میشود.

ارتباط با سیستم به صورت بی سیم توسط فرکانس های رادیویی برقرار میشود در نتیجه راه های هک آنها بسته است و به سادگی می توان مانع ورود هکر ها به سیستم شد. امنیت این سیستم ها به شدت بالاست بطوری که برای مراقبت از محیط و اماکن با رعایت شیوه های امنیتی می توان به آنها اعتماد کرد. نقطه قوت اصلی سیستم دزدگیر بیسیم ضد هک کنترل آنها از راه دور است و البته آنها به کمک دوربین های امنیتی خطرات احتمالی را به صورت آنی به فرد خبر میدهند. سیستم دزدگیر اماکن ضد هک به کمک روش های امنیتی تقویت میشود. در نتیجه عملکرد آنها بهتر میشود. در نهایت به راحتی می توان با این سیستم ها کار کرد.

blank

اجزای سیستم های امنیتی دزدگیر بیسیم ضد هک

اجزای سیستم های حرفه ای دزدگیر اماکن ضد هک شامل سنسور های مختلفی هستند. نحوه عملکرد و کنترل آنها از طریق طیف فرکانسی انجام میشود. به طور مثال برای سنسور های کنترل در و پنجره از فرکانس رادیویی استفاده میشود. در کل سه نوع طیف فرکانسی در سیستم امنیتی استفاده میشود. در صورت استفاده از پشتیبانی سیستم هزینه ها کمی بالاتر است و به صورت ماهانه یا سالانه کسر میشود اما مزایا آن در تماس خودکار به شماست و در صورت عدم پاسخ به صورت آنی با پلیس تماس میگیرد.

کنترل تمامی بخش ها مثل آتش سوزی و حتی کنترل دود سیگار توسط سیستم دزدگیر اماکن ضد هک کنترل میشود. از طریق فرمان های خودکار به راحتی می توان سنسور ها را بررسی کرد. از سیستم فرمان صوتی در برنامه ریزی سیستم دزدگیر منزل ارزان ضد هک برای بهینه سازی عملکرد ها استفاده میشود. فرمان صوتی از طریق برنامه های مختلف روی گوشی و دیگر ابزار هوشمند انجام میشود. برای مثال برای باز کردن در از سنسور صوتی از سیستم دزدگیر اماکن ضد هک استفاده میکنیم. البته اگر از پشتیبانی به صورت آنلاین استفاده نکنیم تا حدی هزینه ها کاهش پیدا می کند و می توان به صورت آنلاین از طریق دوربین ها محل را نظاره کرد.

blank

برای تقویت دزدگیر بیسیم ضد هک به نسخه های جدید سیستم عامل توجه کنید.

نگهداری از سیستم امنیتی دوربین

برای نگهداری از دوربین ها در سیستم دزدگیر اماکن ضد هک شیوه های مختلفی وجود دارد البته کیفیت دوربین در این امر بی تاثیر نیست. در سال 2020 مجموعه ای از دوربین های امنیتی قابل اطمینان معرفی شد اما نوع عملکرد دوربین های امنیتی در خصوصیات آنها خلاصه میشود. همچنین نوع نگهداری از دوربین در امنیت کل سیستم نقش زیادی دارد. با برنامه ریزی مشخص بطور مثال اول هر ماه میلادی سیستم عامل دوربین را به روز رسانی کنید از این طریق با جدید ترین قالب کار می کنید.

یکی از راه های تقویت امنیت دزدگیر اماکن ضد هک استفاده از سیستم کنترل رمز امنیتی است. در کنار آن به طور مرتب رمز دوربین را تغییر دهید و با تقویت رمز به عبارت های پیچیده از تمامی علائم کیبرد مثل اعداد، حروف و نماد ها استفاده کنید. برای رمز بهتر است از تاریخ های شخصی و به طور کلی از اسم های یا علائم شخصی استفاده نکنید.

اطلاعات شخصی از طریق رسانه های اجتماعی به راحتی در دسترس افراد هکر قرار میگیرند. برای تقویت ببیشتر از دوربین های دارای رمز دو مرحله ای استفاده کنید. این دوربین ها ابتدا یک رمز معمولی را ثبت می کنند و در مرحله بعد به صورت کد گذاری شده اطلاعاتی مشخص را لازم دارند. این اطلاعات توسط مالک مشخص میشود و در نتیجه امکان هک و ورود را غیر ممکن میکند. نگهداری از اطلاعات امنیتی حسن دزدگیر اماکن ضد هک محسوب میشود.

blank

نگهداری درست از دوربین عملکرد سیستم دزدگیر بیسیم ضد هک را تقویت میکند.

اگر برای خرید دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مقاله

راهنمای خرید دزدگیر اماکن را مطالعه کنید.

کاهش هزینه های دزدگیر منزل ضد هک

پشتیبانی در سیستم های دزدگیر منزل ضد هک به صورت حرفه ای هزینه بالایی دارد. پس بهترین گزینه استفاده از پشتیبانی آنلاین توسط خود فرد است. به کمک پشتیبانی از طریق دوربین تا حدی هزینه های کمتر میشود. اما برای حفظ کیفیت باید از دوربین های ایمن مخصوص دزدگیر اماکن ضد هک استفاده کرد. این گزینه برای محیط های کوچکتر در عین حال که مقرون به صرفه تر است مزایای بیشتری دارد. در پشتیبانی به صورت آنلاین از طریق برنامه ریزی سنسور ها محیط کنترل میشود. و در نهایت با دریافت گزارش از هر سنسور به صورت ایمیل یا پیام مستقیما به گوشی فرد خبر داده میشود. برنامه ریزی سنسور ها طبق نور و صدا و حرکت می باشد.

به طور مثال می توان با سنسور حرکتی دوربین ها را حرکت داد و بخش های مختلف را بررسی کرد. برای کاهش هزینه ها در بخش دوربین از سنسور حساس به دما صرف نظر کنید. و با توجه به محل قرار گیری آنها از دوربین های ضد آب استفاده کنید. در خارج از منزل و حیاط دوربین های ضد آب و حساس به صدا با داشتن درگاه حافظه به صورت برنامه ریزی شده صدا را کاملا ضبط می کنند. به کلی دزدگیر منزل ضد هک هزینه های مختلفی دارد ولی با کمی دقت در نیازمندی های محیط آنها کاهش می یابند.

blank

پشتیبانی دزدگیر منزل ضد هک به کمک دوربین انجام میشود.


نوشته های مرتبط

نظرات کاربران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

s